O autorze
Nigdy nie marzyłam o pracy w mediach, ale tak jakoś wyszło i już czwarty rok śledzę krajowe i zagraniczne newsy. Z konieczności – na każdy temat, z wyboru – te, które najbardziej burzą krew i podnoszą ciśnienie. Jeszcze na studiach psychologicznych w Łodzi marzyła mi się praca w „kryminale”, ale polska rzeczywistość policyjna pozbawiła mnie złudzeń. Teraz prowadzę własne mini-śledztwa i rozdrapuję sprawy, którymi nikomu innemu nie chce się brudzić rąk

Luka Rocco Magnotta nie przyznaje się do winy!

Jun Lin - domniemana ofiara www.nationalpost.com
Oskarżany o zabójstwo i kanibalizm Luka Rocco Magnotta nie przyznaje się do winy! Wydalony wczoraj z Niemiec do Kanady zaprzeczył wszystkim stawianym mu zarzutom. Obrońca Magnotty zwrócił się o ekspertyzę psychologiczną swojego klienta przed dalszym postępowaniem sądowym.

Nie tylko szybka ekstradycja do Kanady była zaskoczeniem dla wszystkich. Także to, co później w sądzie powiedział Luka Rocco Magnotta spowodowało osłupienie wszystkich obecnych.
 
Kanadyjski aktor porno, który jest podejrzewany o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, nekrofilię i kanibalizm... nie przyznaje się do winy.
To tym bardziej zaskakujące, że Magnotta całe zdarzenie nagrał i umieścił w sieci. Film trwa ponad 10 minut i zawiera wszystkie drastyczne szczegóły zbrodni. Następnie mężczyzna rozesłał odcięte kończyny do szkół podstawowych i siedzib dwóch największych kanadyjskich partii politycznych.
 
Od jakiegoś czasu wśród internautów krążą opinie, że nagranie nie jest autentyczne, bądź że zostało wyprodukowane jako film snuff na czyjeś zamówienie. Jednak części ciała rozesłane pocztą nie pozostawiają wątpliwości - ktoś kogoś zamordował. Pytanie tylko czy faktycznie Luka Rocco Magnotta i czy ofiarą był jego partner Jun Lin. Tego na razie nie wie nawet kanadyjska policja ponieważ brakuje jednego bardzo istotnego elementu koniecznego do przeprowadzenia śledztwa, a mianowicie...głowy ofiary.
Trwa ładowanie komentarzy...