Kanibal w Nowym Jorku!

Gilberto Valle, 28 lat www.radaronline.com
Skandal w nowojorskiej policji! Jeden z funkcjonariuszy został oskarżony o planowanie porwań, tortur i kanibalizmu! Listę nazwisk ofiar znaleziono na jego komputerze.

Policjantowi z Manhattanu postawiono zarzuty "spiskowania w celu porwania, torturowania i zjadania kobiet". Dokładne dane kobiet, wraz ze zdjęciami, znaleziono na jego komputerze - było ich ponad 100. Okazało się, że policjant szukał swoich ofiar używając federalnej bazy danych.
 
Ujawniono także rozmowy na czacie, w czasie których policjant opisywał w nich w jaki sposób zamierza porywać kobiety. Powiedział też, że jedną z nich planuje gotować na wolnym ogniu, utrzymując przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe. Na jego komputerze znaleziono także plik tekstowy ze szczegółowym planem postępowania, zatytułowany "Uprowadzenie i Gotowanie - Schemat Postępowania".
 
Na razie nie wiadomo czy faktycznie doszło do zbrodni, czy mężczyzna został zatrzymany zanim zdążył wdrożyć swój zbrodniczy plan.
 
Oskarżony funkcjonariusz Gilberto Valle ma 28 lat. Nigdy wcześniej nie był karany. Jeśli zostanie skazany grozi mu kara dożywocia. 
 
 
 
 
 
 
 
Oskarżony funkcjonariusz Gilberto Valle ma 28 lat. Jeśli zostanie skazany grozi mu kara dożywocia.
Trwa ładowanie komentarzy...